1- بدون اغراق حس خوبی داره وقتی پسر میز بغلی علی رغم در و دافی که بغل دستش نشستند برات درینک میفرسته با یک پیغام که "یو آر د موست بیوتیفول گرل این دیس روم". حس خوبی داره و سعی کن ازش لذت ببری.

2- یک نکته هست که باید بهش توجه داشته باشی. دنیا پر از عشقهای یک طرفه است. تو خودت تجربه کردی و میدونی چطوریه. بنابراین بیخود شلوغش نکن. بیخود با ساده ترین چیزها برای خودت قصه عشق و ازدواج و مسافرت و بچه و ... رو نساز. هنوز خیلی زوده. الان وقت شناختن و محک زدنه. وقت لذت بردن از کشف همدیگه. الان وقت هوشمندانه شاد بودنه. در رویات زندگی نکن. در لحظه حضور داشته باش و سعی کن نهایت استفاده رو از فرصتی که بهت داده شده ببری.

3- قدر خودت رو بدون. خودت رو دوست داشته باش و خودت رو به صورت مثبت و با اعتماد به نفس به جهان عرضه کن. سرت رو بالا بگیر و لبخند بزن. یادت باشه که چه ساخت خدا باشی و چه محصول هزاران انتخاب طبیعی، در هر دو صورت ارزشمندی.

4- بدون که کاملا پذیرفته شده است که به دیگران نه بگی. از نه گفتن نترس. اگر نخواستی کاری رو انجام بدی رک اما محترمانه نه بگو.

5- بدون این تو هستی که سطح توقع و سطح رابطه رو تعیین میکنی. خیلی آسون نباش. جاهایی که لازمه، محکم بایست و نظرت رو اعلام کن.

6- با همه اینها یادت باشه که زندگی خیلی کوتاهه. اینجا که هستی خوب زندگی کن. شاد باش. آسون نباش اما سبک باش.

/ 1 نظر / 17 بازدید

خدائیش که خیلی حالی به حالی هستید. امید به اینکه حس و حال خوبتان حداقل بیشتر از چند روز دوام داشته با شد.