چون خدا بر همه چیز تواناست...

- تونستم شرکتمون رو متقاعد کنم که هزینه کورسهای درسیم رو بده. ثبت نام هم کردم و از دو هفته دیگه کلاسهام شروع میشه. خیلی خوشحالم که میخوام دوباره درس بخونم. خیلی خوشحالم که شرکت هزینه هاش رو میده -هر کورس تقریباً هفتصد دلاره و هزینه کل مدرک نزدیک شش هزار دلار میشه- البته آسون نخواهد بود. پنج روز در هفته اول کار و بعد هم سه ساعت کلاس. اما خوشحالم.

- این روزها تغییرات زیادی در زندگی شخصیم در جریانه. تغییرات خوب و در عین حال استرس زا. کارهای زیادی هست که باید انجام بدم و برای مدتی زندگی سختی پیش رو خواهم داشت. گاهی وقتها نصفه شب از خواب بیدار میشم و با خودم فکر میکنم که آیا از عهده اش برخواهم اومد یا نه؟ اگر خیلی سخت بشه؟ اگر نتونم؟ بعد به این فکر میکنم که "خدا بر همه چیز تواناست" و حس میکنم این توانایی در من هم جریان داره. چون خدا هست و من هم هستم- یک ذره ای از کل. من هم میتونم.چون خدا هم حواسش به من هست و کارها رو برام آسون میکنه...

- رژیمم فردا تموم میشه. کلاً دو کیلو وزن کم کردم در دو هفته که خوب بود. خوشحالم که فردا میتونم نون بخورم. امروز رفتم برای صبحانه فردا نون تست خریدم که با کره بادوم زمینی بخورم. منی که کلاً شکلات خور نیستم هوس شکلات هم کردم. با این اوصاف امیدوارم که عوض دو کیلویی که کم کردم 4 کیلو برنگردونم جاش! اما تجربه خوبی بود. کنترل خوبی روی خودم داشتم و من از اینکه روی خودم کنترل داشته باشم خوشم میاد. برای بعد از این میخوام یک رژیم معتدل داشته باشم ولی ورزشم رو زیادتر کنم.

- برای رابطه ای که تموم شد هنوز کمی سوگواری میکنم اما نه با گریه. بیشتر با حالت تاسف آدمی که چیز قشنگی رو بدون اینکه بدونه چرا از دست داده و هیچ کاری هم از دستش بر نمیاد. هنوز -خیلی کم- امیدوارم که چیزها درست بشه. اما زندگیم رو با این امید سر نمیکنم. "الی" برام کامنت گذاشته که اگر جای من باشه بر میگرده و دنبال ایراد کارش میگرده. من هنوز نمیدونم کجای کار اشتباه میرم. دنبال دلیل میگردم اما هنوز نمیفهمم چرا. اگر نظری دارین بی رو دربایستی بهم بگین. انتقاد سازنده خوبه. 

 

 

 

/ 2 نظر / 20 بازدید
ترانه

توی دو هفته دو کلیلو؟ عالیه یعنی بیشتر از دو پوند. خوشحالم که شرکت هزینه تحصیلت رو میده. این خیلی عالیه خب ظاهرا تنهاراهش اینه که با اون آقا حرف بزنی و ببینی که علتش جدایی چی بوده. عزیزم سعی نکن فشار زیادی بخودت بیاری. منظورم در مورد تغییر برنامه های شخصی زندگیته.

الی

چقدر برات خوشحالم. شروع کردن دوباره تحصیل یه فاز جدید توی زندگی شماست. مثل همان زمان دبیرستانتون با علاقه درس بخونید و دنبال نتایج عالی باشید. پیشرفت آدم توی یک زمینه زندگی می تونه باعث پیشرفت توی بقیه قسمتهای زندگی آدم بشه. و من مطمئنم اگر با علاقه پیش برید حتماً قادر خواهید بود تمام اون پله هایی که توی ذهنتون به عنوان پیشرفت مد نظر دارید رو طی کنید. برای این شروع بهتون تبریک می گم. در روابط عاطفی باید یه حاشیه به عنوان منطقی بودن در نظر گرفت که بسیار اذیت نشد. مسلماً به دلیل درس خوندن و دانشگاه با آدمهای بهتر و مناسبتر آشنا خواهید شد و فصل جدیدی توی زندگی شما آغاز خواهد گردید.