1- اومدم یکی از استارباکسهای تو "Yaletown". اینجا فضاش خیلی جالبه. یه عکس بزرگ سیاه‌ و سفید از بافت قدیمی ییل‌تاون به دیواره که همش کارگاه و انباره. کوین میگفت که یادشه زمان تین‌ایجریش که ییل‌تاون جز کارگاه و انبار چیزی نبود. کوین همش 29 ساله‌اش هست و جالبه که  چطور یک منطقه در یک زمان کوتاه از کارگاه و انبار میتونه تبدیل به یکی از جالبترین مناطق شهر بشه. پر از رستوران، کلاب و زندگی شبانه و البته آپارتمانهای گرون قیمت. معروفه که اهالی ییل‌تاون خیلی خودپسند و مغرور هستند. من تا بحال چنین برداشتی نداشتم البته ولی خوب من تعداد کمی آدم میشناسم که در این ناحیه زندگی میکنند.

2- روبروم دو تا دختر نشستند.  تازه دارن با هم آشنا میشن. یکیشون داره اون یکی رو بعنوان معلم زبان چینی (مندارین) استخدام میکنه. البته هر دو چینی هستند ولی یکی احتمالاَ اینجا به دنیا اومده و بزرگ شده و چینی بلد نیست. فعلاَ‌ روی ساعتی 20 دلار توافق کردند و قرار شده یک جلسه آزمایشی کار کنند تا ببینن چطوره. حالا معلمه داره چینی حرف میزنه تا سطح زبان شاگردش رو ارزیابی کنه که خیلی هم خوب نیست. البته نه اینکه من چینی بلدم و میتونم حرف بزنم ولی خوب کمی واضحه چون مدام برمیگردونه با انگلیسی.

3- گاهی در زندگی همه چیز یه جورهایی روی روال میفته. فکر میکنم اگر بتونم کارم رو به نحوی جالبتر کنم زندگیم تقریباَ روی رواله. زندگی روی روال چه جور زندگییه؟‌ وقتی که آدم برنامه معینی برای زندگیش داره. در حال تعالی و پیشرفته یه جورایی و با خودش به صلح رسیده.

4- یکی از چیزهایی که دلم میخواد بیشتر انجام بدم اینه که از خودم بیشتر مراقبت کنم. ورزش بیشتر، تغذیه صحیح‌تر و مراقبت از پوست و مو. سن یه واقعیته و آدم چه بخواد و چه نخواد پیر میشه. اما با مراقبت از بدن میشه روند پیری رو به تعویق انداخت و پیری سالمی داشت.

5- باید قبل از شروع کلاسهام برای یه سفر برنامه‌ریزی کنم. یک سفر چند روزه که فقط از کار دور باشم و برم بگردم. شاید برم کلونا و پنتیکتون که شهرهای شرق ونکوور هستند. شهرهای گرمتری هستند با کلی باغهای انگور و شراب‌سازی‌های بزرگ که میشه گشت. یکی از کارخونه‌های ما هم اونجاست که یه محصول خیلی ویژه تولید میکنه و من خیلی دلم میخواد  که برم خط تولیدش رو ببینم. از طرفی هم خیلی دلم میخواد برم کوبا یا مکزیک. شاید برای ژانویه که هوای اینجا خیلی ابریه هر چند که احتمالاَ‌ خیلی گرون باشه در اون فصل.

/ 0 نظر / 17 بازدید